Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (44 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Article
jv: Artikel

en: Comments
jv: Komèntar

en: Tags
jv: Tautan

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Help
jv: Pitulungan

en: True
jv: Bener

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Icon
jv: Ikon

en: Picture
jv: Gambar

en: User
jv: Panganggo

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Block
jv: Blok

en: Comment
jv: Komèntar

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Other
jv: Liyané

en: User login
jv: Login panganggo

en: Left
jv: Kiwa

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: Standard
jv: Standar

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: About
jv: Ngenani

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.

en: Asc
jv: Urut Maju
