Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: User
ta: பயனாளர்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
