Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.2) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Filter
mg: Sivana

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Save and continue
mg: Tehirizo sady tohizo

en: Full content
mg: Anatiny feno
