Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.2) - en to af translation catalogue (33 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Article
af: Artikel

en: Articles
af: Artikels

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Other
af: Ander

en: User login
af: Aanmelding

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: - All -
af: - Alle -

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Master
af: Meester
