Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.2) - en to cy translation catalogue (44 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Language
cy: Iaith

en: On
cy: Ymlaen

en: Tags
cy: Tagiau

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Help
cy: Cymorth

en: True
cy: Gwir

en: Default
cy: Diofyn

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: Updated
cy: Newidwyd

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Block
cy: Bloc

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Other
cy: Arall

en: User login
cy: Mewngofnod defnyddiwr

en: Tools
cy: Arfau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Your message has been sent.
cy: Mae'ch neges wedi ei yrru.

en: Cart
cy: Basged Siopa

en: Anonymous user
cy: Defnyddiwr anhysbys

en: Apply
cy: Ceisio

en: Image with link
cy: Delwedd gyda dolen

en: Offset
cy: Ongli

en: Text only
cy: Testun yn unig

en: Icon and Text
cy: Eicon a Testun

en: Save and continue
cy: Cadw a pharhau

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
