Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.2) - en to hr translation catalogue (57 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Article
hr: Članak

en: Articles
hr: Članci

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Preview
hr: Pregled

en: Help
hr: Pomoć

en: True
hr: Istina

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: Icon
hr: Ikona

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User
hr: Korisnik

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Media
hr: Mediji

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Desc
hr: Silazno

en: Other
hr: Ostalo

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Tools
hr: Alati

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Left
hr: Lijevo

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: Cart
hr: Košarica

en: Standard
hr: Standardno

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: About
hr: Opis

en: Image Browser
hr: Preglednik slika

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Narrow
hr: Usko
