Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.2) - en to kn translation catalogue (41 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: True
kn: ನಿಜ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Centered
kn: ಮಧ್ಯಸ್ಥಿತ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Editor
kn: ಸಂಪಾದಕ

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: Text only
kn: ಪಠ್ಯ ಮಾತ್ರ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
