Presto! - Drupal 8 Starter Kit with Commerce Integration (8.x-2.2) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Tags
sq: Etiketat

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Preview
sq: Shikoje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Other
sq: Tjetër

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: About
sq: Informacione

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
