Previous/Next API (8.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Node ID
fa: هویت گره

en: Display
fa: نمایش

en: Node
fa: محتوا

en: Include
fa: پیوست

en: Current
fa: جاری

en: Link text
fa: متن واصلی

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: About
fa: درباره

en: Post date
fa: تاریخ مطلب
