Preview graphql (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Target entity type
he: סוג יישות המטרה
