Preview graphql (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Target entity type
sv: Mål för objektstyp
