Preview graphql (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Machine name
de: Systemname

en: About
de: Über

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Bundle
de: Subtyp

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: documentation
de: Dokumentation

en: Override global settings
de: Globale Einstellungen überschreiben

en: Target entity type
de: Ziel-Entitätstyp

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.

en: SettingsForm
de: Konfigruationsformualr
