Preview graphql (8.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: Target entity type
eo: Celata speco de ento
