Preview graphql (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Override global settings
pl: Nadpisz ustawienia globalne

en: Target entity type
pl: Typ encji docelowej
