Preview graphql (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Target entity type
ro: Tipul de entitate vizat
