Preview graphql (8.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Target entity type
fi: Kohde-entiteetin tyyppi
