Preview graphql (8.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: ID
th: ไอดี

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Bundle
th: กลุ่ม
