Preview graphql (8.x-1.0-beta5) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
