Preview graphql (8.x-1.0-beta5) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Target entity type
cs: Typ cílové entity

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
