Preview graphql (8.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका
