Preview graphql (8.x-1.0-beta6) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली

en: Target entity type
hi: लक्ष्य इकाई प्रकार
