Preview graphql (8.x-1.0-beta6) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Target entity type
sk: Typ cieľovej entity

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: SettingsForm
sk: Formulár s nastaveniami
