Preview graphql (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Target entity type
ja: 対象エンティティタイプ
