Preview graphql (8.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: ID
sr: ИД

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Target entity type
sr: Циљни тип ентитета
