Preview graphql (8.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
