Preview graphql (8.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Target entity type
es: Tipo de entidad destino

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
