Preview graphql (8.x-1.0-rc3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: documentation
uk: документації

en: Target entity type
uk: Тип цільової сутності

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
