Preview Link (2.1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Never
he: אף פעם

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Entities
he: ישויות

[ctx: Entity type group]
en: Content
he: תוכן
