Preview Link (2.1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Preview
it: Anteprima

en: Always
it: Sempre

en: Never
it: Mai

en: Display message
it: Mostra messaggio

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Entities
it: Entità

[ctx: Entity type group]
en: Content
it: Contenuti
