Preview Link (2.1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Preview
ja: プレビュー

en: Always
ja: 必須

en: Never
ja: なし

en: Display message
ja: メッセージを表示

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Entities
ja: エンティティ

[ctx: Entity type group]
en: Content
ja: コンテンツ
