Preview Link (2.1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Preview
pl: Podgląd

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Entities
pl: Encje

en: Preview link
pl: Odnośnik do podglądu

[ctx: Entity type group]
en: Content
pl: Zawartość
