Preview Link (2.1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Always
pt: Sempre

en: Never
pt: Nunca

en: Display message
pt: Mostrar mensagem

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Bundle
pt: Pacote

en: Entities
pt: Entidades

[ctx: Entity type group]
en: Content
pt: Conteúdo

en: Preview Link Default
pt: Pré-visualizar Link Padrão
