Preview Link (2.1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Entities
sr: Ентитети

[ctx: Entity type group]
en: Content
sr: Садржај
