Preview Link (2.2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Preview
cs: Náhled

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Display message
cs: Zobrazit zprávu

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Entities
cs: Entity

[ctx: Entity type group]
en: Content
cs: Obsah
