Preview Link (2.2.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Preview
de: Vorschau

en: Always
de: Immer

en: Never
de: Nie

en: Display message
de: Nachricht anzeigen

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Bundle
de: Subtyp

en: Entities
de: Entitäten

en: Preview link
de: Vorschaulink

[ctx: Entity type group]
en: Content
de: Inhalt
