Preview Link (2.2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Display message
el: Εμφάνιση μηνύματος

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Entities
el: Οντότητες

[ctx: Entity type group]
en: Content
el: Περιεχόμενο
