Preview Link (2.2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Preview
es: Vista previa

en: Always
es: Siempre

en: Never
es: Nunca

en: Display message
es: Mostrar mensaje

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete

en: Entities
es: Entidades

[ctx: Entity type group]
en: Content
es: Contenido
