Preview Link (2.2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Preview
et: Eelvaade

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Display message
et: Kuva teade

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Entities
et: Olemid

[ctx: Entity type group]
en: Content
et: Sisu
