Preview Link (2.2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Display message
fi: Näytä viesti

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Entities
fi: Entiteetit

[ctx: Entity type group]
en: Content
fi: Sisältö
