Preview Link (2.2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली

[ctx: Entity type group]
en: Content
hi: सामग्री
    संदर्भ में: इकाई प्रकार समूह
