Preview Link (2.2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Preview
hu: Előnézet

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Display message
hu: Üzenet megjelenítése

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Entities
hu: Entitások

[ctx: Entity type group]
en: Content
hu: Tartalom
