Preview Link (2.2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Preview
oc: Apercebut

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet

en: Entities
oc: Entitats
