Preview Link (2.2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: Display message
tr: İletiyi görüntüle

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Entities
tr: Nesneler (entity)

[ctx: Entity type group]
en: Content
tr: İçerik
