Preview Link (2.2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Display message
uk: Перегляд повідомлень

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: Entities
uk: Сутності

[ctx: Entity type group]
en: Content
uk: Матеріал
