Preview Link (2.2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Preview
ar: معاينة

en: Never
ar: أبدا

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Entities
ar: الكيانات

[ctx: Entity type group]
en: Content
ar: المحتوى
    في السياق: نوع مجموعة المكون
