Preview Link (2.2.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Preview
az: Önizləmə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Entities
az: Entitilər

[ctx: Entity type group]
en: Content
az: Məzmun
