Preview Link (2.2.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Preview
sk: Náhľad

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Display message
sk: Zobraziť správu

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Entities
sk: Entity

[ctx: Entity type group]
en: Content
sk: Obsah
