Preview Site (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran
