Preview Site (1.0.0) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Log
de: Protokoll

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Label
de: Beschriftung

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: Items
de: Elemente

en: Domain
de: Domäne

en: Pending
de: Ausstehend

en: Key
de: Schlüssel

en: Deleted
de: Gelöscht

en: Changed
de: Geändert

en: Failed
de: Fehlgeschlagen

en: Deploy
de: Verteilen

en: Building
de: Gebäude

en: Expiry date
de: Ablaufdatum

en: Bucket
de: Behälter

en: Max age
de: Max. Alter

en: Stale
de: fad

en: Strategy
de: Strategie

en: Generate settings
de: Einstellungen erstellen

en: Step @current of @total
de: Schritt @current von @total
