Preview Site (1.0.0) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Log
es: Registro

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: View
es: Ver

en: Region
es: Región

en: Created
es: Creado

en: Items
es: Elementos

en: Domain
es: Dominio

en: Pending
es: Pendiente

en: Key
es: Clave

en: Deleted
es: Eliminado

en: Changed
es: Modificado

en: Failed
es: Falló

en: Deploy
es: Desplegar

en: Building
es: Construyendo

en: Expiry date
es: Fecha de caducidad

en: Max age
es: Edad máxima
